Nasza oferta › Lekcje w Twoim domu


Oferta "Lekcje w Twoim domu" stworzona została z myślą o tych, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego bez wychodzenia z domu.

Aby zapewnić maksymalną efektywność nauczania, wykwalifikowana i doświadczona kadra lektorska zapewnia dla każdego klienta IPK (Indywidualny Program Kształcenia) - określamy potrzeby kursanta, jego oczekiwania i poziom znajomości języka a następnie dostosowujemy wszystkie elementy kursu (program, częstotliwość, terminy i tempo nauki)

Dzięki programowi "Lekcje w Twoim domu", rodzice mogą teraz na bieżąco śledzić postępy swojego dziecka w nauce, a także wspólnie z nim rozwijać i doskonalić umiejętności językowe.

Maturzyści, osoby przygotowujące się do egzaminu gimnazjalneg oraz certyfikatów FCA, CAE mają teraz mozliwość efektywnej nauki w domowym zaciszu. Skutecznie nauczający lektor przyjeżdża w dogodnych dla klienta godzinach.

Wybierając "Lekcje w Twoim domu" wybierasz jednocześnie konkurencyjne ceny – uwzględniając koszt oraz czas poświęcany na dojazd do stacjonarnej szkoły językowej, oferta okazuje się znacznie bardziej ekonomiczna. Nauka w małych grupach, np. z rodzeństwem, ze znajomymi również pozwala obniżyć koszt kursu przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości i skuteczności nauki.

Zapewniamy elastyczność terminów zajęć – W razie potrzeby lekcję można odwołać lub przełożyć na inny termin, dzięki czemu żadna lekcja nie przepadnie.