Nasza oferta › Przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty i maturalnych

Przygotowanie do egzaminów ósmoklasisty i maturalnych

Moment ukończenia szkoły podstawowej oraz szkoły średniej to jedne z najważniejszych momentów w życiu młodego człowieka. To wtedy muszą oni podjąć kluczowe decyzje dotyczące przyszłości i  kierunku dalszego kształcenia. Na każdym z tych etapów pojawiają się również egzaminy, które stanowią przepustkę na studia czy do wybranej szkoły średniej. Warto do tych egzaminów dobrze się przygotować aby móc realizować swoje plany i marzenia.

Kursy dla ósmoklasistów i maturzystów stanowią przygotowanie pod konkretne wymogi danego egzaminu. W trakcie kursu powtarzamy i utrwalamy wymagany zakres słownictwa i  gramatyki oraz ćwiczymy umiejętności językowe (pisanie, czytanie, słuchanie, mówienie) Pracujemy głównie na przykładowych testach oraz autorskich materiałach naszych nauczycieli.
Zajęcia odbywają się w niedużych grupach 4-6 osób, co daje możliwość każdemu kursantowi na aktywny udział w zajęciach a tym samym procentuje lepszymi i szybszymi efektami nauki..

Kursy odbywają się na różnych poziomach zaawansowania. Przydział do grupy następuje na podstawie przeprowadzonego wywiadu oraz testu diagnostycznego.

Skontaktuj się z nami
tel.666 477 750 
mail: biuro@logos-angielski.pl