Angielski dla firm

Oferta dla firm

Oferta Angielski dla firm obejmuje in-company training czyli kursy języka angielskiego przeprowadzane na terenie firmy dla jej pracowników.

 • Częstotliwość i czas trwania zajęć
  Oferujemy zajęcia w blokach 60min/75min/90min przy częstotliwości min. 1x w tygodniu  

 • Miejsce odbywania się zajęć:
  Zajęcia mogą odbywać się u Państwa w firmie lub w siedzibie Szkoły Językowej LOGOS w Andrychowie na ul. Przemysłowej 21.

 • Liczebność grupy
  W zależności od Państwa potrzeb oferujemy zajęcia indywidualne, w grupach 2-3 osobowych jak również w większych grupach 4-10 osób.

 • Lektorzy
  Zajęcia prowadzone są zarówno przez polskich lektorów jak i native speakerów według ustaleń poczynionych przed rozpoczęciem kursu.
  Nasz native speaker jest Amerykaninem, prowadzi zajęcia konwersacyjne. Bardzo dobrze sprawdza się w grupach zaawansowanych doskonaląc umiejętności komunikacyjne kursantów w formie konwersacji.
  Polski lektor znacznie lepiej sprawdzi się w grupach początkujących, metodycznie wprowadzając kursantów w  słownictwo i struktury gramatyczne, jednocześnie rozwijając praktyczne umiejętności językowe.
  W grupach średnio-zaawansowanych istnieje możliwość prowadzenia kursu przez polskiego lektora i native speakera naprzemiennie.

 • Metody nauczania
  Native speaker prowadzi zajęcia konwersacyjne w oparciu o tematy i zagadnienia ustalone wcześniej z grupą.
  Polski nauczyciel prowadzi zajęcia metodą komunikacyjną, czasami w połączeniu z metodą Direct, co oznacza, że każdy wprowadzony temat/zagadnienie jest od razu przećwiczony w formie ustnej.

Skontaktuj się z nami
tel.666 477 750 
mail: biuro@logos-angielski.pl